Perly Nového Zélandu

VIP NABÍDKA
AKČNÍ NABÍDKA
PRŮVODCE
od 129900 Kč / 5066 EUR
Všechny letenky
Počet dnů: 13
Poznávací

listopad, březen

Auckland, Waitomo, Rotorua, Wai-O-Tapu, Te Puia, Queenstown, Milford Sound, NP Mt. Aspiring

Zpět na nabídku
 • IMG_0130
 • IMG_0322_2
 • IMG_0354_0
 • IMG_0408
 • karel_print_90x120
 • milford_sound640

PROČ VYBRAT TENTO ZÁJEZD

 • poznávání krásné přírody Nového Zélandu
 • adrenalinová jízda na čtyřkolkách
 • přelet helikoptérou nad vulkanickou oblastí

POPIS ZÁJEZDU

Nádherný poznávací balíček připravený speciálně pro VIP klienty, kdy nemusíte řídit auto a provázeni budete anglicky mluvícím průvodcem pro maximální vychutnání přírody a krás Nového Zélandu. Pečlivě sestavený zájezd za nádherami Nového Zélandu, navštívíte ta nejznámější místa obou ostrovů, na severním ostrově uvidíte sopky, gejzíry, vykoupete se v termálních pramenech a přičichnete k Maorské kultuře. Jižní ostrov zase nabídne úžasná jezera obklopená vysokými horami, krásné ledovce, fjordy a zátoky s lachtany.

POPTAT ZÁJEZD

Den 1–2 – Vídeň nebo Praha – Auckland
Let na trase Praha (Vídeň) – Auckland s přestupem dle letenky (jídlo v letadle). Přílet do Aucklandu v den 3. Na přání Vám rádi zajistíme let Business Class třídou.

Pro svou cestu po Novém Zélandu si můžete vybrat ze dvou typů variant poznání:

 • Cesta po Novém Zélandu komfortním autem s pečlivě vypracovanými manuály, mapkami a informacemi pro Vaši cestu. Trasa cesty upravena na míru dle přání a požadavků klienta.
 • Cestování dle následujícího balíčku, veškeré přesuny letecky, bez nutnosti řídit auto.

Den 3 – Auckland
Po příletu do největšího města Zélandu, Aucklandu, Vás čeká privátní transfer do Vašeho hotelu v centru města. Krátká individuální prohlídka centra města, fakultativně možnost prohlídky s anglickým průvodcem. Poté následuje odpočinek a aklimatizace po náročné cestě. Nocleh ve 4- 5* hotelu se snídaní a výhledem na Auckland.

Od nás dostanete podrobné informace k prohlídce této oblasti, města.

Den 4 – Auckland – Rotorua (s)
Ráno vyrážíte minibusem z Aucklandu do oblasti Waitomo Caves. K výletu zajištěn anglický průvodce, jež Vás odpoledne provede touto oblastí, která je známá svým rozsáhlým komplexem jeskyní a podvodních tunelů. Jednou z hlavních atrakcí jsou svítící červi v některých jeskyních. Následuje krátký přejezd do jedné z nejznámějších oblastí severního ostrova, města Rotorua. Nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní. 

Návštěva jeskyně se svítícími červy v ceně.

Den 5 – Rotorua (s)
V průběhu dne Vás čeká luxusní zážitkový přelet helikoptérou nad vulkanickou oblastí a krátery s nádhernými výhledy. Po zbytek dne vlastní volno pro vlastní aktivity, individuální prohlídku města a odpočinek. Večer se můžete těšit na návštěvu speciálních termálních pramenů Hells Gate. Nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní.

Rotorua je také centrem pro adrenalinové sporty, rafting, bungee jumping nebo jízdu na koních. 

Den 6 – Rotorua – Wai-O-Tapu-Te Puia (s)
Tento den Vás čeká návštěva nejkrásnějších geotermických parků s bublajícím bahnem a gejzíry jako Wai-O-Tapu a další, to vše s anglickým průvodcem. Odpoledne strávíte poznáváním Te Puia, největšího kulturního centra v oblasti Rotorua. Čeká Vás maurská kultura, tradice a typické vesničky. Seznámíte se také s maurskými řemesly a uměním. Na závěr ještě procházka geotermálním údolím. Nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní.

Den 7 – Přelet Do Queenstownu (s)
Privátní transfer na letiště, krátký přelet do Queenstownu. Po příletu následuje odpočinek a ubytování v jednom z vybraných 4-5* hotelu se snídaní a krásným výhledem na jezero a okolní štíty hor. Queenstown je považován za nejhezčí město jižního ostrova, které je centrem turistického dění Nového Zélandu. 

Od nás dostanete podrobné informace k  této oblasti a města.

Den 8 – Queenstown – Safari (s)
Tento den Vás čeká poznání nejkrásnější přírody Nového Zélandu. Začnete světovým kulturním dědictvím, tedy návštěvou NP Mt. Aspiring, kde se od průvodce dozvíte mnoho o tamní historii a o prvních osadnících a projdete se třeba starověkým bukovým lesem starým 80 miliónu let. Zažijete adrenalinovou jízdu na člunu, kdy na ledovcové řece uvidíte nádherné scenérie, spolu s místy, kde byl natáčen Pán Prstenů. Rovněž adrenalinovou jízdu scenériemi na čtyřkolkách. Nocleh v Queenstownu ve 4-5* hotelu se snídaní.

Den 9 – Milford Sound (s)
Ráno Vás vyzvedne anglický průvodce pro celodenní výlet, jež bude pro Vás nezapomenutelným zážitkem. Vyhlídkovým letadlem budete objevovat pohádkovou krajinu Nového Zélandu až do samotného srdce místa Milford Sound, které je podle mnohých nejhežčím místem Zélandu. Na místě zajištěn velmi chutný a bohatý oběd. Čeká Vás jedinečná projížďka na lodi mezi fjordy, kolem uvidíte tuleně a úchvatné vodopády. Poté návrat zpět do Queestownu a nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní. 

Den 10 – Queenstown (s)
Dnes Vás čeká individuální prohlídka Queenstown, můžete se např. lanovkou podívat na krásnou vyhlídku nad městem. Fakultativně možnost zajištění anglického průvodce. Možnosti mnoha aktivit, kterých se zde nabízí velký počet. Městečko leží v krásné přírodě u jezera, sevřeno horami a kaňony. V zimě se stává Queenstown lyžařským centrem. Nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní.

Možnost pronájmu auta pro vlastní poznávání oblasti včetně podrobných materiálů 

Den 11 – Queenstown-Auckland
Volné dopoledne pro relax, nákup suvenýrů nebo poslední krátkou prohlídku města. Odpoledne privátní transfer na letiště a let do Aucklandu. Privátní transfer z letiště. Volný zbytek dne v centru Aucklandu. Nocleh ve 4-5* hotelu se snídaní. 

Den 12 – Auckland Odlet
Transfer na letiště a odlet dle letenek zpět do Evropy.

Den 13 – Přílet Domů
Přílet do Evropy dle mezinárodní letenky. Konec programu.

 • všechny letenky dle programu
 • veškeré noclehy v 4–5* hotelech se snídaní dle programu
 • služby anglického delegáta po čas celého pobytu na Zélandu
 • všechny výlety
 • kompletní plán cesty, podrobné informace a vyznačení nejlepších míst
 • privátní transfery z letiště do hotelu a zpět
 • pojištění CK proti úpadku
 • cena za osobu, za předpokladu dvou osob sdílející dvoulůžkový pokoj
 • osobní pojištění
 • stravování
 • služby neuvedené v programu
 • samostatně cestující osoba (pokud nebude sdílet pokoj)

FAKULTATIVNI VÝLETY 

 • Jet Boat – adrenalinová jízda v kaňonech – Queenstown, cena: 1.990 Kč
 • rafting s největším vodopádem – Rotorua, řeka Kaituna, cena: 1.990 Kč
 • cena může být upravena dle aktuálního kurzu měny

Související zájezdy

Poznávací
Pobytový
2 tváře Austrálie – Sydney a Cairns
Poznávací
Pobytový
VIP
2 tváře Austrálie – Sydney a Cairns
Poznávací
Pobytový
VIP
2 tváře Austrálie – Sydney a Cairns