Dovolená Hawaii

Hawai a Florida jsou vyhlášené země pro skvělé dovolené v celé USA. Dovolená na Hawaii je právem nazývána rájem pohádkových možností a Pacifiku vůbec. Dovolenou na Hawaii si zaručeně splníte sen o bělostných plážích, azurovém moři s ukrytými zátokami, surfování a nádherné přírodě, která si i přes rozvinutost turistického ruchu dokázala udržet svůj exotický ráz.

Dovolená na Hawaii je také pravou volbou z důvodu kvalitních a krásných hotelů, skvělých služeb a výborných restaurací s místními specialitami. Okouzlí Vás přátelská atmosféra spolu s pohostinností místních obyvatel a jejich kulturní tradice. Hlavním městem je Honolulu ležící na ostrově Oahu, kde najdeme také nejznámější pláž na Hawaii, a to pláž Waikiki. Na tomto místě si nenechte ujít ani bohatý noční život a za návštěvu stojí také ostrovní pamětihodnosti.

Pokud si rádi užíváte své volno naplno a při cestování si nemůžete nechat ujít hlavní atraktivity dané země, pak doporučujeme při Vaší dovolené na Hawaii neopomenout pestré nabízené výlety. Nabídka je bohatá a vybere si zde určitě každý. Za zmínku určitě stojí především plavba lodí či ponorkou, přelet helikoptérou nad hawaiiskými ostrovy, potápění a dovádění s delfíny, návštěva ananasových a kávových plantáží a pro ty, kteří mají rádi trochu historie, doporučujeme výlet za prohlídkou základny Pearl Harbour. Pro aktivní turisty je vhodný také výlet na nejvyšší horu a zároveň neaktivní sopku Mauna Kea nebo můžete prožít adrenalinové horolezectví. V Polynéském kulturním centru si zase můžou návštěvníci udělat představu o životě v původních vesnicích.

Pro ty, kdo chtějí svou dovolenou na Hawaii pojmout tak trochu poznávací formou, udělali byste chybu nenavštívit i další ostrovy Havajských ostrovů. Ostrovy se od sebe liší členitostí, barevností, stylem života i klimatem. Zajisté Vás upoutají nádherné scenérie i neuvěřitelné ticho narušené pouze líbezným zpěvem ptáků. Při dovolené na Hawaii si zkrátka každý přijde na své.