Dovolená Kuba

Mnozí z Vás znají Kubu jen díky proslulým kubánským doutníkům a kubánského rumu. To ale zdaleka není vše, co tato země nabízí. Naše CK Dovolenánapřání.cz Vám ráda sestaví dovolenou na Kubě dle Vašich přání a požadavků tak, aby jste poznali, že jednoduše Kuba stojí opravdu za to.  Ne nadarmo je nazývána Perlou Karibiku. Navíc dovolenou na Kubě trávil s oblibou i známý spisovatel Ernest Hemingway. Jedná se o největší karibský ostrov s již zmíněným vyhlášeným rumem, spoustou koktejlů, bílých pláží, nezapomenutelnou atmosférou  včetně dokonalého odpočinku pod palmami si Vás lehce získá a již nepustí. Skvělou exotickou dovolenou na Kubě Vám zaručí také celoročně příznivé teplé klima.

Mezi nejznámější destinace pro dovolenou na Kubě patří:

Havana – pro některé jedno z nejhezčích hlavních měst na světě. Užijete si zde příjemnou romantickou atmosféru se spoustou historie. Z hlavních památek stojí určitě za to navštívit Palacio de los Capitanes Generales, kde najdete i pěkné muzeum. Dále například náměstí Plaza de La Cathedral  se známou katedrálou sv. Kryštofa, která je zasvěcena  slavnému objeviteli Kuby, Kryštofu Kolumbovi. Neopomeňte ani nádherný Parque Central a mnoho dalších míst, jež obohatí Vaši dovolenou na Kubě o příjemné zážitky a podívanou.

Varadero – věhlasné centrum turismu lemované moderními hotely, krásnou 20km dlouhou bílou pláží s křišťálové modrým mořem a bohatým nočním životem. Je zde plno obchůdků, kaváren, restaurací a zábavy. Dovolená na Kubě je vhodná také pro milovníky krásných žen, potápění, vodních sportů a golfu.