Luxusní dovolená s CK Dovolenánapřání.cz

Toužíte po bezstarostné dovolené, plném komfortu a po celé škále nezapomenutelných zážitků? Hledáte specialisty, kteří mají bohaté a osobní zkušenosti s destinacemi,  poradí a vše vyřídí za Vás a navíc si můžete zařídít dovolenou z pohodlí Vašeho domova? Luxusní dovolenou za výbornou cenu naleznete právě u nás. A co víc, naše hotové zájezdy slouží jako inspirace, je jen na Vás, jak nám svou dovolenou nadiktujete a co vše budete chtít prožít. Abychom Vám umožnili si luxusní dovolenou užít na maximum, skládáme dle přání den po dni přesně tak, aby vše zapadalo a dovolená byla skutečně tou nejlepší Vašeho života. Jediné, co musíte udělat je, se na chvíli ponořit do říše fantazie a ujasnit si priority, jak si svou luxusní dovolenou představujete. Přejete si zabořit nohy do vyhřátého písku a odpočívat pod stíny palem na opuštěné pláži, toužíte po zemi plné poznání s nedotčenou krajinou a pohádkovými scenériemi, nebo raději zažijete trochu adrenalinu v deštných pralesech s domorodou kulturou a poznání pravé divoké přírody.

Poté, co začnete výběrem kontinentu, vysněte si svůj aparmán, vilu či hotelový pokoj. Umíme naslouchat a zajistit vše dle požadavků, můžete se na nás spolehnout. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že nejdražší luxusní dovolená nemusí být zároveň tou nejlepší, a tak vybíráme na základě zkušeností, osobních doporučení a referencí našich klientů, které pečlivě shromažďujeme, aby každá další cesta mohla být o chlup dokonalejší.

Netoužíme Vás jen zaujmout, přejeme si klientovi ukázat to nejlepší z vybrané oblasti tak, aby si ji vychutnal na maximum a těšil se na další vysněný cestovatelský zážitek s naší cestovní kanceláří. Vašim přáním nejsou kladeny žádné meze, a tak Vám již nic nestojí cestě při plánování individuální luxusní dovolené.