O nás

CK Viva Travel (dovolená-na-přání s.r.o.) je specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na splnění Vašich cestovatelských přání a snů. Tak, jako naše destinace jsou těmi nejlepšími na světě, tak i my nabízíme špičkový servis našim klientům, maximální péči a služby na míru každého klienta. Ať už sníte o jakékoliv exotické dovolené, tak my Vaše přání splníme.

Najdete u nás největší specializovanou nabídku pro kontinent Austrálie a Nový Zéland, v Jižní Americe pokrýváme téměř všechny země, na které si vzpomenete, a jako bonbónek přidáme specializovanou sekci zájezdů a expedic na Antarktidu. V nedávné době jsme zařadili nejen kulturně pestrou Asii. Všechny tyto destinace máme osobně procestované a ověřené. Jako novinku u nás najdete sekci Zbytek světa, kde Vám nově přinášíme dovolenou a zájezdy do všech ostatních světadílů světa, podívat se tak s námi můžete do Severní Ameriky nebo Asie. Pokud patříte mezi náročnou klientelu, je zde právě pro Vás exkluzivní sekce VIP nabídky zájezdů nebo sekci Cesty kolem světa.

Do těchto exotických destinací se člověk vydává často jen jedenkrát či párkrát za život, proto i naše služby a dovolené jsou exkluzivní a šité na míru každého zákazníka. Jsme schopni zajistit jakýkoliv servis pro jednotlivce či skupiny a připravit pro Vás kompletní dovolenou dle Vašich představ. Každá z vybraných lokalit v naší nabídce je úchvatným kouskem země na naší planetě a nabízí mimořádný zážitek, ať už v podobě jedinečné přírody, zvířectva, historie nebo místní kultury. Věřte, že u nás budou Vaše přání splněna.

Mé dlouholeté zkušenosti se životem v Austrálii, s cestováním po celém světě a také s praxí v cestovním ruchu bych Vám rád nabídl v podobě našich originálních zájezdů. Obraťte se na nás s jakýmkoliv přáním nebo destinací a my Vám rádi pomůžeme zařídit tu nejlepší dovolenou Vašeho života!

přáním neobyčejné dovolené

Ing. Karel Topič, majitel dovolená-na-přání s.r.o.

a tým Viva Travel

Přečtěte si příběh jak naše CK vznikla a začínala ZDE.

 

Ing. Karel Topič, majitel CK

karel@vivatravel.cz, 725 970 721

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Jižní Ameriku, Austrálii a Nový Zéland. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem. Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela a dcera Keira.

Eva Miranda Rubianes

eva@vivatravel.cz, 571 570 065

Evu již od mala lákaly daleké kraje. Poprvé vyrazila za oceán na střední škole, kdy měla možnost procestovat část USA. Tato zkušenost objevování nových obzorů a nečekaných seznámení ji zcela uchvátila. Během studia Mezinárodních rozvojových studií měla možnost studovat a pracovat rok ve Španělsku. Zatím nejsilnějším zážitkem byl pro ni sedmiměsíční pobyt v Mexiku, kde studovala filosofii a kulturu původních obyvatel Latinské Ameriky – Mayů, Nahuatl a Quechua. Nedá dopustit na mexickou kuchyni a ráda si zatančí na latinskoamerické rytmy jako salsa, bachata nebo cumbia. Kdykoliv se naskytne příležitost, utíká do přírody, která je pro ni největší inspirací a relaxací. Eva ráda spřádá plány na další cesty a s velkým potěšením Vám pomůže i s Vaši vysněnou dovolenou.