O nás

CK Viva Travel (dovolená-na-přání s.r.o.) je specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na splnění Vašich cestovatelských přání a snů. Tak, jako naše destinace jsou těmi nejlepšími na světě, tak i my nabízíme špičkový servis našim klientům, maximální péči a služby na míru každého klienta. Ať už sníte o jakékoliv exotické dovolené, tak my Vaše přání splníme.

Najdete u nás největší specializovanou nabídku pro kontinent Austrálie a Nový Zéland, v Jižní Americe pokrýváme téměř všechny země, na které si vzpomenete, a jako bonbónek přidáme specializovanou sekci zájezdů a expedic na Antarktidu. V nedávné době jsme zařadili nejen kulturně pestrou Asii. Všechny tyto destinace máme osobně procestované a ověřené. Jako novinku u nás najdete sekci Zbytek světa, kde Vám nově přinášíme dovolenou a zájezdy do všech ostatních světadílů světa, podívat se tak s námi můžete do Severní Ameriky nebo Asie. Pokud patříte mezi náročnou klientelu, je zde právě pro Vás exkluzivní sekce VIP nabídky zájezdů nebo sekci Cesty kolem světa.

Do těchto exotických destinací se člověk vydává často jen jedenkrát či párkrát za život, proto i naše služby a dovolené jsou exkluzivní a šité na míru každého zákazníka. Jsme schopni zajistit jakýkoliv servis pro jednotlivce či skupiny a připravit pro Vás kompletní dovolenou dle Vašich představ. Každá z vybraných lokalit v naší nabídce je úchvatným kouskem země na naší planetě a nabízí mimořádný zážitek, ať už v podobě jedinečné přírody, zvířectva, historie nebo místní kultury. Věřte, že u nás budou Vaše přání splněna.

Mé dlouholeté zkušenosti se životem v Austrálii, s cestováním po celém světě a také s praxí v cestovním ruchu bych Vám rád nabídl v podobě našich originálních zájezdů. Obraťte se na nás s jakýmkoliv přáním nebo destinací a my Vám rádi pomůžeme zařídit tu nejlepší dovolenou Vašeho života!

přáním neobyčejné dovolené

Ing. Karel Topič, majitel dovolená-na-přání s.r.o.

a tým Viva Travel

 

Přečtěte si příběh jak naše CK vznikla a začínala ZDE.

Tým cestovní kanceláře – O nás

Karel Topič
Výkonný ředitel/majitel

E-mail: info@vivatravel.cz

Tel: 725 970 721

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Austrálii a Nový Zéland, kteoru později rozšířil o Jižní Ameriku a Antarktidu. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem. Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela a dcera Keira.

Lenka Šťastná

pirana

E-mail: lenka@vivatravel.cz

Tel: 777 702 849

Cestování je jí vlastní odmala, kdy s rodiči zažívala různé výlety, túry a především čundry po krásách České Republiky. Toulavé boty ji neopustily ani když se osamostatnila, a tak začala podnikat především krátké, ale o to intenzivnější výpravy do ciziny. S věkem získává i odvahu, a tak se pouští dál od rodného hnízda. Na cestách jí naprosto nejvíce učaroval Island, ale neustále dává šanci i ostatním zemím. Poslední nově objevenou vášní je Brazílie a Argentina. Uvolněná atmosféra společně s nádhernou přírodou jsou dokonalá kombinace pro tak energickou osobnost, jakou Lenka bezpochyby je. Na životní výzvy říká „Ano“ a na problémy hledá řešení. Na své i na ty klientské. Komunikace s lidmi je pro ní stejně důležitá jako její rodina a cestování. A proto sedí na správné židli a těší se na to, aby i Vám mohla pomoci s plněním Vašich snů.

 

Zdenka Lazecká

13730907_10154025068893141_8169967229682589529_o

E-mail: zdenka@vivatravel.cz

Tel: 601 580 616

Cestování ji naplňuje a ráda poznává nová místa. Za nevšedními zážitky vyráží nejlépe jen s batohem na zádech. Přednost dává spíše méně známým turistickým destinacím. Několikrát navštívila Severní Ameriku a jako zajímavou zkušenost považuje práci na výletní lodi v Karibiku, kde strávila krásné dva roky. Žila osm let v Irsku a během té doby měla možnost procestovat Evropu, Karibik, Indii a Jihoafrickou republiku. Ta ji zatím okouzlila nejvíce a nezapomenutelné zážitky ji připomínají nádherné fotografie, které si z cest pořídila.

S cestovatelskými plány rozhodně nekončí a ráda Vám pomůže naplánovat i Vaší dovolenou snů.

Eva Knirschová

E-mail: eva@vivatravel.cz

Tel: 571 570 065

„Necestujeme, abychom utíkali od života, ale aby život neutekl nám.”

Evu již od mala lákaly daleké kraje. Poprvé vyrazila za oceán na střední škole, kdy měla možnost procestovat část USA. Tato zkušenost objevování nových obzorů a nečekaných seznámení ji zcela uchvátila. Během studia Mezinárodních rozvojových studií měla možnost studovat a pracovat rok ve Španělsku. Zatím nejsilnějším zážitkem byl pro ni sedmiměsíční pobyt v Mexiku, kde studovala filosofii a kulturu původních obyvatel Latinské Ameriky – Mayů, Nahuatl a Quechua. Nedá dopustit na mexickou kuchyni a ráda si zatančí na latinskoamerické rytmy jako salsa, bachata nebo cumbia. Kdykoliv se naskytne příležitost, utíká do přírody, která je pro ni největší inspirací a relaxací. Eva ráda spřádá plány na další cesty a s velkým potěšením Vám pomůže i s Vaši vysněnou dovolenou.

Petra Štěpánová
Specialistka na Evropu, USA a exotické ostrovy

E-mail: petra@vivatravel.cz

Tel: 777 171 088

„Včerejšek je tentam, zítřek nám není znám. Ale dnešek, to je dar!“

Vystudovala angličtinu a němčinu na filosofické fakultě. Už během studia pravidelně okoušela několikaměsíční pobyty v zahraničí, kdy se každé léto vydávala za prací, poznáním nových krajů a zlepšením jazyka do USA. Po vystudování vysoké školy se několik let uplatňovala jako překladatelka a tlumočnice a mohla tak i nadále poznávat svět. Podařilo se jí takto dostat do kazašských stepí nebo třeba i na čajové plantáže. Cestování a poznávání nového bylo, je a bude vždy jejím koníčkem. “Nejšťastnější jsem kdekoliv v horách”. Petra se snaží užít si každý den, protože ví, že se už nikdy nebude opakovat. Ráda provozuje sporty jakými je turistika, jízda na horském kole, lyžích, snowboardu a běžkách. Pokud jí to volný čas a rodina dovolí, začte se i do dobré knihy a ráda fotografuje krajinu.

 

Josef Winkler a Tereza Stuchlíková

E-mail: josef@vivatravel.cz, tereza@vivatravel.cz

Tel: 603 203 974

Tento pár uchvátila Asie. Konkrétně Vietnam, kde byli poprvé v roce 2012. Kouzla Indočíny je očarovala natolik, že od té doby zde tráví 2 měsíce v roce. Vietnam a Kambodža se staly jejich srdeční záležitostí a mají zde spoustu přátel, za kterými se pravidelně vracejí. Jak říkají: ,,Stále je co objevovat”.

Nejdříve navštěvovali Vietnam jako turisté, ale později dávali rady ohledně cestování stále více kamarádům a začali tedy uvažovat o tom, jak by Asii představili i ostatním. V roce 2016 začali spolupracovat s Karlem Topičem na portálu Viva Asie. Nabídka se později rozšířila na celou Indočínu. S tímto sympatickým párem se můžete setkat na zájezdech s českým průvodcem, zejména ve Vietnamu.

ÚDAJE CESTOVNÍ KANCELÁŘE 

dovolená-na-přání s.r.o., zapsáno v Obchodním rejstříku
(spisová značka: C 102567/KSBR)
IČ: 06518770, DIČ: CZ06518770

Sídlo: Za Úvozem 788, Zlín – Prštné, 76001
Adresa pobočky: Vodní 1972, Zlín, 76001
Tel: +420 571570065
Email: info@vivatravel.cz
Web: www.vivatravel.cz

Bankovní údaje: Unicredit Bank
Název účtu: dovolená-na-přání s.r.o.
Kód banky: 2700
Číslo účtu: 08356717009

Pojištění proti úpadku CK naleznete zde.

Všeobecné a smluvní podmínky CK Viva Travel najdete zde.

Smlouva o zájezdu ke stažení k dispozici zde.

Již po několikáté byla cestovní kancelář ve finále soutěže živnostník roku Zlínského kraje. V roce 2013 si dokonce odnesla i certifikát za krásné 2. místo.