3* penziony a hotely v ČR

VIP NABÍDKA
AKČNÍ NABÍDKA
PRŮVODCE
od 2990 Kč / 117 EUR
Žádné letenky
Počet dnů: 4
Poznávací

květen – říjen

Česká republika

Zpět na nabídku
  • 9_Andre2
  • 9_Andre
  • 18_pec

PROČ VYBRAT TENTO ZÁJEZD

  • odpočinek, relax, krásná příroda
  • pohodlí 3* penzionů a hotelů s osobitou atmosférou
  • doprovodné aktivity dle vašich představ

POPIS ZÁJEZDU

A proč si nevyjet na prodloužený víkend nebo přes týden někam, kde jste se vždycky chtěli podívat, ale pro samé cestování po světě na to nebyl čas? Využijte naší nabídky pro vás pečlivě vybraných lokalit, ubytujte se uprostřed beskydských kopců nebo na vinicích Jižní Moravy či na břehu Lipna. Dosyta si užijte zázemí hotelů, wellnes a dalších aktivit, které jsme pro vás připravili, podrobnosti v oddíle Aktivity.

POPTAT ZÁJEZD

Hotel Bauer, Bílá
4.990 Kč/osoba, 4 dny

Horský hotel 3,5* úrovně přímo uprostřed beskydských kopců, který navíc disponuje moc pěkným wellness i bazénem. Ideální jak v létě tak zimě (lyže), nabízí skvělé zázemí pro rodiny s dětmi a pro sportovní vyžití.

Aktivity/Cena zahrnuje: 3 x nocleh, polopenze, neomezené wellness s bazénem, vyjížďka koňské spřežení s bryčkou pro 2 osoby anebo výjezd na horských kolech s vůdcem, prohlídka hvězdné oblohy na skrytém místě uprostřed Beskyd s astro výkladem a profi dalekohledem (2h), manuál výletů pro danou lokalitu

 

Vinařství Obelisk, Valtice
3.990 Kč/osoba na 3 dny, 5.250 Kč/osoba na 4 dny

Tak trochu unikátní a rozhodně velmi moderní vinařství, které musíte navštívit, to je Obelisk. Vinařství Obelisk na okraji Valtic doplňuje mozaiku staveb Lednicko-valtického areálu a nabízí krásný výhled na panorama Pálavy a Mikulova. A samozřejmě výborné víno!

Aktivity/Cena zahrnuje: 2-3 x nocleh, snídaně, komentovaná prohlídka moderního vinařství s degustací 6 vzorků vína, zapůjčení kola a přilby na 1 den (elektrokolo za příplatek 300 Kč), vstup na komentovanou prohlídku zámku Valtice nebo Lednice (dle výběru), manuál výletů pro danou lokalitu

 

Vinařství Andre, Velké Pavlovice
5.150 Kč/osoba, 4 dny

Vítěz kategorie Vinařství roku 2018, jednoduše další skvělé vinařství na Moravě v kombinaci s krásným ubytováním a vysokým standardem. Místní sklepy jsou potěchou oka a prostředí nabíjející. Osobně mohu doporučit.

Aktivity/Cena zahrnuje: 3 x nocleh, snídaně, 30 min wellness, prohlídka krásného vinařského sklepa, degustace 6 vzorků vína a drobným občerstvením, zapůjčení kola a přilby na 1 den (elektrokolo za příplatek 300 kč), vstup na komentovanou prohlídku zámku Valtice nebo Lednice, manuál výletů pro danou lokalitu

Pozor: volné termíny jen od pondělí do pátku

 

Na kraji lesa, Valašské Meziříčí
4.750 Kč, 4 dny

Na kraji lesa. Na konci cesty. Na hranici valašské divočiny. Mezi duby a buky. Najdete krásný penzion. Poznejte klid rodinného penzionu spojeného s moderní restaurací. Vaříme a pečeme jen z lokálních surovin a spoléháme na pracovitost místních lidí.

Aktivity/Cena zahrnuje: 3 x nocleh, polopenze, bylinná káď (40 min), zapůjčení elektrokola s přilbou a zámkem na 1 den, manuál výletů pro danou lokalitu

 

Nový Rybník, Obořiště/Příbram
2.990 Kč/osoba, 3 dny

Stylový rodinný penzion cca 50 km od Prahy, v blízkosti malebné přírody Brdů. Penzion leží na samotě u rybníka, nabízí bohaté sportovní vyžití (beachvolej, tenis a další), minipivovar s vlastním pivem nebo třeba wellness.

Aktivity/Cena zahrnuje: 2 x nocleh, snídaně, privátní lekce jógy 60 min (2os.), solná nebo rašelinová koupel, manuál výletů pro danou lokalitu

 

Aparthotel Sv. Vavřinec, Pec pod Sněžkou
5.250 Kč/osoba, 4 dny

Moderní 4* apartmány na prahu Krkonošské národního parku, nabízí wellness, moderní gastronomii i vinotéku. Vhodné zázemí pro turistiku, cyklistiku, sport i rodiny s dětmi.

Aktivity/Cena zahrnuje: 3 x nocleh, snídaně, wellness (1x vstup/os.), zapůjčení horského kola nebo elektrokola s přilbou na 1 den, manuál výletů pro danou lokalitu

 

Stříbrný vítr, Lipno
3.990 Kč/osoba, 4 dny

Romantický wellness penzion u přehrady Lipno, vhodný pro rekreaci, koupání u přehrady, odpočinek i spoustou možností pro ty aktivnější z vás. Pravidelné grilování v parní lokomotivě.

Aktivity/Cena zahrnuje: 3 x nocleh, snídaně, vířivka 60 min, zapůjčení loďky na 1 den na Lipně, vstup na známou Stezku korunami stromů v oblasti, manuál výletů pro danou lokalitu

Poznámka: 300 Kč/noc navíc v hlavní prázdniny

 

Hotel Resort Relax, Lipno
6.990 Kč/osoba, 5 dní

Příjemný hotel s veškerým zázemím a bezva atmosférou přímo na břehu Lipna. Vhodný pro páry i rodiny s dětmi, své si zde najde každý. Můžete lenošit u vody, sportovat, využít velkou nabídku sportovních aktivit nebo zcela nové wellness. Zázemí hotelu nabídne pěknou letní dovolenou v Česku se vším všudy a za rozumné peníze.

Aktivity/Cena zahrnuje: 4 x nocleh, polopenze, celodenní wellness s bazénem, zapůjčení pramice s elektromotorem na ½ dne na Lipně, zapůjčení kola na celý den s přilbou (za příplatek 200 kč elektrokolo), manuál výletů pro danou lokalitu

Poznámka: přirážka o hlavních prázdninách cca 1200 Kč, 4 noci minimum, nabízíme také týdenní balíček

 

Tvrz Orlice, Letohrad
3.850 Kč/osoba, 3 dny
Pro seniory zvýhodněná nabídka!

Středověká tvrz Orlice, leží na kraji Orlických hor, hned u rybníka a lesů. Stylové 4* ubytování bude dozajista zpestřením vašeho putování Českem. Najdete zde také středověkou krčmu a mnoho dalších zajímavostí.

Aktivity/Cena zahrnuje: 2 x nocleh, snídaně, privátní wellness (90 min), vstupné – komentovaná prohlídka tvrze, manuál výletů pro danou lokalitu.

 

Redfox apartment, Kašperské Hory, Šumava
5.990 Kč/osoba, 4 dny

Nechte se hýčkat maximálním pocitem volnosti a luxusu ve velkoryse pojatém prostoru apartmánu s gotickými klenbami ze 17. století s vybavením z masivního dřeva nejvyšší kvality v duchu koloniálního stylu o celkovém prostoru 135 m2. Skvělý apartmán v centru Kašperských hor na úpatí Šumavy nabízí jednoduše trochu jiné ubytování, a ještě něco navíc… Koncept samoobslužného obchodu přímo v apartmánu. 24 hodin / 7 dnů v týdnu si může vybrat z nabídky kvalitních vín, nealko nebo jiných alko nápojů, sladkostí, slaností, ale i věcí ryze praktických.

Aktivity/Cena zahrnuje: 3 x nocleh, prohlídku města s průvodcem, 2 h speleoterapie v blízkých Šumavských bylinných lázních, zapůjčení elektrokola na celý den, manuál výletů pro danou lokalitu.

  • ubytování dle specifikace
  • stravování dle popisu balíčku/zařízení
  • aktivity dle nabídky
  • manuál výletů pro danou lokalitu

AKTIVITY MORAVA
Pro všechny pobyty na Moravě máme speciální nabídku privátních aktivit:

  1 os 2 os
Privátní lekce jógy 60 min
(zkušená instruktorka s mnohaletou praxí)
1000 Kč 500 Kč
Privátní lekce běhu a výběh do lesa s Michaelou Topič (myawake.cz)
30 min teorie  rozvičení, 45 min běh
1000 Kč 500 Kč
Privátní přednáška zdravá výživa a zdravý životní styl
90 min s Michaelou Topič (myawake.cz)
1500 Kč 750 Kč
Kurz zdravého vaření s Michaelou Topič
120 min včetně všech surovin (myawake.cz)
2500 Kč 1250 Kč
Privátní lekce Fyzio odborník
60 min
1000 Kč 500 Kč
Privátní fitness trenér a funkční trénink
60 min se zkušeným borcem na fitness a posilování
1000 Kč 500 Kč
Prohlídka Baťova Zlína s Karlem Topičem
120 min povídání a prohlídka jeho nej staveb
800 Kč 400 Kč

Poznámka: sleva 500 Kč z celkové ceny, pokud kurz proběhne ve Zlíně.
Netýká se prohlídky Zlína.

Volné termíny a potvrzení cen jsou vždy na poptání na info@vivatravel.cz nebo 725970721.

Všechny ceny jsou založené na standardním pokoji pro 2 osoby, lepší pokoj na vyžádání.

Upozorňujeme, že termíny mohou být v hlavní prázdniny napnuté, obzvláště víkendy.

Každý balíček lze samozřejmě upravit na míru dle přání klienta.

Související zájezdy

Poznávací
Mix světa
4-5* hotely a resorty v ČR
Poznávací
Mix světa
TÝDENNÍ BALÍČKY/POBYTY V ČR
Poznávací
Mix světa
STATKY A CHALUPY