TÝDENNÍ BALÍČKY/POBYTY V ČR

VIP NABÍDKA
AKČNÍ NABÍDKA
PRŮVODCE
od 7490 Kč / 288 EUR
Žádné letenky
Počet dnů: 7
Poznávací

květen – říjen

Česká republika

Zpět na nabídku
  • 2_lipno
  • 1_to nej z moravy_GHTatra
  • 3_to nej z českého venkova

PROČ VYBRAT TENTO ZÁJEZD

  • relaxace těla i mysli
  • aktivní poznávání těch nejkrásnějších míst naší země
  • vždy nějaké překvapení

POPIS ZÁJEZDU

Hory, kopce, lesy, prostě naše příroda, má za každého počasí své kouzlo. Využijte naší nabídky a ponořte se do jejího nitra, zapomeňte na starosti všedního dne při toulkách přírodou, na kole, hřbetu koně nebo pěšky s hůlkami v rukou. A po aktivním odpočinku poškádlete chuťové buňky pečlivě připravovanými jídly z místních zdrojů. Až už se rozhodnete trávit svou dovolenou s přáteli nebo s rodinou a dětmi, nebo si vyjedete na romantický pobyt ve dvou, zajistíme vám veškerý komfort a maximální využití vašeho času, abyste se vrátili zpět plni energie a elánu.

POPTAT ZÁJEZD

Napříč Českem
Od 14.990 Kč/osoba, 8 dní

Atraktivní kombinace pobytů v Krkonoších a Beskydech se nevšední zastávkou v Brně. V Krkonoších strávíte 3 noci v krásném 4* Amenity resortu ve Špindlerově mlýně, poté se po cestě na Moravu zastavíte v Brně a přespíte v unikátním hotelu Anybody s opravdu zajímavými pokoji a svou dovolenou zakončíte v pěkném hotelu Bauer v srdci Beskyd. Kromě Brna nabízí oba hotely wellness a celý balíček je doplněn atraktivními aktivitami/službami navíc.

Aktivity/Cena zahrnuje: 3 x nocleh v Amenity Resort Špindlerův mlýn se snídaní, wellness a půjčením kola/elektrokola na 1 den, 1 x nocleh v hotelu Anybody Brno se snídaní, 3 x nocleh v hotelu Bauer na Bílé s polopenzí, neomezeným wellness s bazénem, prohlídka hvězdné oblohy na skrytém místě uprostřed Beskyd s astro výkladem a profi dalekohledem (2h), manuál výletů pro danou lokalitu. Detaily hotelů najdete v jednotlivých pobytech níže.

 

V české přírodě
Od 7.490 Kč/osoba, 7 dní

Dvě ubytování v přírodě na různých koncích republiky, Jítravský dvorec se svou biofarmou v Lužických horách a k tomu Valašské chalupy v Beskydech. Stylové ubytování, lokální kuchyně s poctivýma surovinama a k tomu krásné české lesy. Přidejte atraktivní cenu a zajímavé aktivity k tomu a máte zde krásnou dovolenou pro každého.

Aktivity/Cena zahrnuje: 3 x nocleh ve Valašských chalupách ve Velkých Karlovicích se snídaní, 3 x nocleh v penzionu Jítravský dvorec s polopenzí pronájem horského kola na celý den v Beskydech, 1 x wellness na vyhlášeném hotelu Horal (termální bazény), a 1 x wellness Jitravský dvorec, manuál výletů pro danou lokalitu. Detaily hotelů najdete v jednotlivých pobytech níže.

 

To nej z Moravy
14.490 Kč/osoba, 7 dní

Luxusní kombinace v krásném prostředí a skvělými aktivitami, to je kombinace 4,5* hotelu Augustiánský dům v Luhačovicích a 4,5* Grandhotelu Tatra ve Velkých Karlovicích. Užijete si krásnou přírodu Beskyd nebo kolonádu či přehradu Luhačovic. Oba hotely nabízí špičkové wellness, krásné pokoje a úžasnou gastronomii. Osobně doporučuji.

Aktivity/Cena zahrnuje: 3 x nocleh v hotelu Augustiánský dům Luhačovice (jen ne-čt), zážitková polopenze, neomezené wellness se zahradou 6 smyslů, meditační jurta, Baťa – privátní komentovaná prohlídka o Baťovi ve Zlíně, 3 x nocleh v Grandhotelu Tatra se snídaní, neomezený wellness, bazén i fitcentrum, zapůjčení elektrokola na 1 den s přilbou, privátní přednáška zdravá výživa s Michaelou Topič, manuál výletů pro danou lokalitu. Detaily hotelů najdete v jednotlivých pobytech níže.

 

2 Tváře Čech
8.990 Kč/osoba, 7 dní

Krkonoše a Lipno, dvě rozdílné a atraktivní lokality Čech. Vybrali jsme resort/hotel v horách a k tomu pobyt u přehrady Lipno, což vytváří zajímavou kombinaci pro Vaši ideální dovolenou, aktivní i odpočinkovou část jako stvořenou na léto.

Aktivity/Cena zahrnuje: 3 x nocleh v Aparthotelu Sv. Vavřinec v Peci pod Sněžkou, snídaně, wellness (1x vstup/os.), zapůjčení horského kola nebo elektrokola s přilbou na 1 den, 3 x nocleh v penzionu Stříbrný vítr Lipno, snídaně, vířivka 60 min, zapůjčení loďky na 1 den na Lipně, vstup na známou Stezku korunami stromů v oblasti, manuál výletů pro danou lokalitu. Detaily hotelů najdete v jednotlivých pobytech níže.

Poznámka: 300 Kč/noc navíc v hlavní prázdniny (Lipno)

 

To nej z českého venkova
8.750 Kč/osoba, 7 dní

Užijte si neobyčejně obyčejný týden na českém venkově, ve dvou opravdu jedinečných chalupách či statcích, umístěných v krásné přírodě. Nádherná stavení, která dýchají rodinnou péčí, tradicí i poctivým jídlem, Vás nadchnou, o tom jsem přesvědčen. A kam Vás vezmeme? K národnímu parku České Švýcarsko a také na Kokořínsko, opravdu skvělé lokality, nemyslíte?

Aktivity/Cena zahrnuje: 3 x nocleh v Homutův statek, polopenze – tradiční kuchyně a lokální suroviny, vstup – komentovaná prohlídka hradu Kokořín, zapůjčení elektrokola na 1 den s přilbou, 3 x nocleh v Bohemian Cottage (jen po-pa), babiččiny snídaně – lokální suroviny, vířivka (1x), zapůjčení elektrokola na 1 den s přilbou, manuál výletů pro danou lokalitu. Detaily hotelů najdete v jednotlivých pobytech níže.

 

8 dní na Lipně – Resort Relax Hotel
12.990 Kč/osoba, 8 dní

Příjemný hotel s veškerým zázemím a bezva atmosférou přímo na břehu Lipna. Vhodný pro páry i rodiny s dětmi, své si zde najde každý. Můžete lenošit u vody, sportovat, využít velkou nabídku sportovních aktivit nebo zcela nové wellness. Zázemí hotelu nabídne pěknou letní dovolenou v Česku se vším všudy a za rozumné peníze.

Aktivity/Cena zahrnuje: 7 x nocleh, polopenze, wellness s bazénem (60 min denně), zapůjčení pramice s elektromotorem na celý den na Lipně, zapůjčení kola na celý den s přilbou (nebo elektrokola), manuál výletů pro danou lokalitu

  • ubytování dle specifikace
  • stravování dle popisu balíčku/zařízení
  • aktivity dle nabídky
  • manuál výletů pro danou lokalitu

AKTIVITY MORAVA
Pro všechny pobyty na Moravě máme speciální nabídku privátních aktivit:

  1 os 2 os
Privátní lekce jógy 60 min
(zkušená instruktorka s mnohaletou praxí)
1000 Kč 500 Kč
Privátní lekce běhu a výběh do lesa s Michaelou Topič (myawake.cz)
30 min teorie  rozvičení, 45 min běh
1000 Kč 500 Kč
Privátní přednáška zdravá výživa a zdravý životní styl
90 min s Michaelou Topič (myawake.cz)
1500 Kč 750 Kč
Kurz zdravého vaření s Michaelou Topič
120 min včetně všech surovin (myawake.cz)
2500 Kč 1250 Kč
Privátní lekce Fyzio odborník
60 min
1000 Kč 500 Kč
Privátní fitness trenér a funkční trénink
60 min se zkušeným borcem na fitness a posilování
1000 Kč 500 Kč
Prohlídka Baťova Zlína s Karlem Topičem
120 min povídání a prohlídka jeho nej staveb
800 Kč 400 Kč

Poznámka: sleva 500 Kč z celkové ceny, pokud kurz proběhne ve Zlíně.
Netýká se prohlídky Zlína.

Volné termíny a potvrzení cen jsou vždy na poptání na info@vivatravel.cz nebo 725970721.

Všechny ceny jsou založené na standardním pokoji pro 2 osoby, lepší pokoj na vyžádání.

Upozorňujeme, že termíny mohou být v hlavní prázdniny napnuté, obzvláště víkendy.

Každý balíček lze samozřejmě upravit na míru dle přání klienta.

Související zájezdy

Poznávací
Mix světa
TÝDENNÍ BALÍČKY/POBYTY V ČR
Poznávací
Mix světa
3* penziony a hotely v ČR
Poznávací
Mix světa
STATKY A CHALUPY